piątek, 8 lutego 2013

spokój kaphy w związku

Dom dwóch osób u których dominuje nuda charakteryzuje bezwzględny spokój i harmonia. Tych dwoje ludzi prawdopodobnie mogłoby żyć przez lata według takich samych przyzwyczajeń i codziennej rutyny – życie sprowadzałoby się do nudnej egzystencji z dnia na dzień, bez blasku i energii w rozumieniu innych, ale szczęśliwej według nich. Po co pokonywać szarzyznę dnia codziennego, po co wychodzić poza ustalone ramy? Kapha nie widzi sensu takiego zachowania skoro dobrze jest tak jak jest. A najlepiej jak jest dostatnio i wygodnie:):) Osoba kapha umie ustawić się w życiu - to wszyscy zawsze będą robić za nią a ona i tak będzie miała dobrze:)
Związki mieszane angażujące osobę o konstytucji kapha to najlepsze rozwiązanie: wata doda trochę energii i rozjaśni związek, choć istnieje niemałe ryzyko zranienia przez nią rozkochanej po uszy i na wieczność kaphy. 
W związku z gniewną pittą kapha nie razi się tak łatwo i nie da sobie wejść na głowę. Pitta zadba o pieniądze, ale gospodarowanie nimi zostawi kaphie - już ona wie najlepiej jak się wygodnie ustawić:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz