wtorek, 12 lutego 2013

Który olej kokosowy wybrać?

Ostatnio próbowałam wielu olejów kokosowych proponowanych w internecie w celu znalezienia najlepszego i najzdrowszego zarówno do kuchni jak i do pielęgnacji ciała. I naprawdę próbowałam wielu wierzcie mi... czasem byłam już podirytowana tym, że coś nazywa się olejem kokosowym a tak naprawdę nim nie jest. Albo indyjski olej kokosowy robiony jest w Polsce:) Albo rozpuszczał się już po chwili a przecież naprawdę długo trzeba czekać, aż dobry olej się rozpuści... 
Olej kokosowy cosmovedy - niemieckiej firmy bazującej na produktach indyjskich. Olej nie jest tani, ale wydaje mi się jakościowo jeden z najlepszych dostępnych na rynku. Niemiecka precyzja:)

2 komentarze:

  1. Hejka :) Trafiłam dziś na Twój blog szukając info o kurkumie bodajże. No, i zainteresowało mnie to, o czym piszesz! Próbowałam zajrzeć w Twoją zakładkę POLECAM, do której odsyłasz w tym poście, ale... Nie da się, strona nie istnieje! Możliwe, że wiesz i nie chcesz nic z tym zrobić, no to trudno :) Ale może nie wiesz/wiesz i zechcesz to naprawić?! Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo przekonujący opis, bardzo. Mam wrażenie, że opisałaś olej, którego właśnie nie warto kupować. Jakieś certyfikaty itp.? Tania reklama. Czego się nie zrobi dla pieniędzy. Duszę sprzedaj hehehe.

    OdpowiedzUsuń